Dzień Dziecka

Huczne obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyły się 1 czerwca. Dla naszych przedszkolaków w tym dniu było wiele atrakcji – zabawy muzyczne, konkursy, zabawy zręcznościowe w ogrodzie przedszkolnym z chustą animacyjną, tunelem i balonami. Jak przystało na Dzień Dziecka nie zabrakło także słodkiego i zdrowego poczęstunku. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się malowanie twarzy oraz ulubione dmuchanie baniek  mydlanych. Życzymy wszystkim dzieciom – tym mniejszym i tym większym – uśmiechu od ucha do ucha 🙂


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 03
Fax: 33 864 13 03

Adres:
Szkolna 3
34-350 Żabnica
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole w Żabnicy
Szkolna 3
34-350 Żabnica
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 03

Email

mariafm@wp.pl
Font Resize
Kontrast