Materiały edukacyjne

Drodzy Rodzice, obecna sytuacja jest dla nas niewątpliwie bardzo trudna. W związku z  zapobieganiem przeciwdziałań i  zwalczaniu COVID -19 obowiązują nowe przepisy odnośnie prowadzenia zajęć na odległość od dnia 25.03.2020 do 10 kwietnia 2020. Ze względu na to na profilu przedszkola  („Przedszkole w Żabnicy”) na stronie facebook   co dziennie dla Waszych dzieci przez Wasze nauczycielki będą przekazywane zadania realizujące podstawową dla dzieci 3-4 letnich oraz 5-6 letnich.

Zachęcamy  bardzo rodziców do współpracy i odniesienie się do problemu ze zrozumieniem. Prosimy o przesyłanie na tą stronę zdjęć ,działań , wykonywanych prac i innych ciekawostek przez Wasze dzieci w celu prowadzenie dokumentacji i oraz zachowania kontaktu z nauczycielem. Mam nadzieję , że poprzez wspólne wsparcie  przetrwamy ten trudny okres.

Życzę nam wszystkim bardzo dużo zdrowia.