Piknik rodzinny

Rodzina to środowisko szczególne dla dziecka, a czas spędzony z rodzicami jest bezcenny, dlatego w sobotę 18 czerwca, na stadionie sportowym w Żabnicy odbył się pierwszy Piknik Rodzinny. Na pikniku integrowali się rodzice, dziadkowie, dzieci, pracownicy przedszkola, rodzice i dzieci nowo przyjęte oraz zaproszeni goście.

piknik1

Celem imprezy było stworzenie  okazji do  wspólnych zabaw rodziców ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Atmosfera była wspaniała, a pogoda nas rozpieszczała. Piknik rozpoczęła Pani Dyrektor serdecznie witając wszystkich zebranych gości. Fantastyczną zabawę zapewnił:

• Występ dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.
  • Zabawa z animatorami
  • Wiele ciekawych atrakcji przygotowanych przez Harcerzy z Węgierskiej Górki, malowanie twarzy, modelowanie balonów, strzelanie z łuków itd.
  • Malowanie farbami
  • Sportowe rozgrywki
  • Dmuchany zamek
  • Przejażdżka konna
  • Pokaz strażaków
  • Zabawa z góralską kapelą
  • Kiełbaski i kaszanki z grilla, wiele pyszności i słodkości, napoje oraz woda Żywiec Zdrój i Żywiec Perła

DZIĘKUJEMY

Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę.

PRAGNIEMY RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ SPONSOROM

Zapraszamy do oglądnięcia galerii: