Święty Mikołaj

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj. Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie wszystkie grupy. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek😁😘

” Siedzę cichuteńko, patrzę na okienko,
Poruszyły się zasłonki!
Chyba już go widzę! Chyba już go słyszę,
Zabrzęczały jego sanek dzwonki!
Dzyń, dzyń, dzyń- Mikołaju Święty!
Dzyń, dzyń, dzyń- przynieś nam prezenty!”

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 13 03
Fax: 33 864 13 03

Adres:
Szkolna 3
34-350 Żabnica
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Przedszkole w Żabnicy
Szkolna 3
34-350 Żabnica
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 13 03

Email

mariafm@wp.pl
Font Resize
Kontrast