Pasowanie na przedszkolaka

Ostatnio odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola – PASOWANIE!!! Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i upominek.
Bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzisiejszej uroczystości😘😘😘